Számlázó, adatfeldolgozó munkatárs

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Jász-Nagykun-Szolnok megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk egy európai tulajdonú, több száz fős multinacionális vállalat magyarországi leányvállalata.
Bővülő csapatuk számára keresünk legalább középfokú gazdasági végzettséggel, kommunikációs szintű angol nyelvtudással és néhány éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalattal rendelkező munkatársat az alábbi pozícióba:

SZÁMLÁZÓ, ADATFELDOLGOZÓ MUNKATÁRS

Feladatok:

  • Számlázás (külföldi és belföldi ügyfeleink számára)
  • Termelési adatok és leltárak rögzítése
  • Kimutatások készítése

Elvárások:

  • Középfokú gazdasági végzettség
  • Számlázó munkakörben, gyártó cégnél szerzett 1-3 éves szakmai tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Excel kiváló ismerete

Előnyök:

  • Integrált rendszerek ismerete

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés, azonnali kezdés és egy lendületes, fiatalos csapat várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Jász-Nagykun-Szolnok megye

Pozíció területei:

  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Számlázás/Pénztár
  • ADMINISZTRÁCIÓ / IRODAI MUNKA: Adatrögzítő/Dokumentumkezelő
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Egyéb pénzügyi tevékenység
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Asszisztens / Adminisztrátor

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy fényképes magyar ÉS angol nyelvű önéletrajzával pályázzon rá!

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola
  • Gimnázium
  • Felsőfokú tanfolyam
  • Főiskola
  • Egyetem
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.