Vállalati pénzügyi elemző/befektetési szakértő

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk a pénzügyi szektor egyik kiemelkedő és elismert szereplője. Számukra keresünk felsőfokú gazdasági végzettséggel és befektetés területen legalább 5 éves releváns tapasztalattal rendelkező munkatársat az alábbi pozícióba:

VÁLLALATI PÉNZÜGYI ELEMZŐ/BEFEKTETÉSI SZAKÉRTŐ

Feladatok:

  • A cégmeglévő leányvállalati portfoliójának kezelése, akvizíciós tevékenységének a támogatása
  • DCF és egyéb üzleti értékelések
  • Pénzügyi modellezés
  • Pénzügyi értékelésben/átvilágításban való részvétel
  • Negyedéves beszámolók, ad hoc riportok készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú közgazdasági végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • 3-5 év tapasztalat a következőkben: vállalatértékelés, vállalati pénzügyek, akvizíciós tevékenységek, számvitel
  • MS Office felhasználó szintű ismerete (Word, Excel, PowerPoint)

Juttatások, ajánlat:

  • Az új munkatársat versenyképes bérezés és változatos feladatok várják!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Belső ellenőr
  • BANK / BIZTOSÍTÁS / FRONT OFFICE: Befektetési-/pénzügyi tanácsadó
  • BANK / BIZTOSÍTÁS / FRONT OFFICE: Finanszírozás
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Elemző/Tanácsadó
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Kintlévőség kezelés/Behajtás
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Treasury
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Kockázatkezelés

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését kérjük, hogy fényképes magyar nyelvű önéletrajzával pályázzon rá!

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Középvezető / Manager

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.