Ifrs számviteli szakértő

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Úgy érzi, hogy kellő ismeretekkel rendelkező IFRS területen?
Szeretne egy hosszú távú lehetőséget és emellett szakmailag is tovább fejlődne?
Amennyiben igen, ezt a lehetőséget Önnek ajánljuk!

Ügyfelünk a pénzügyi szektor egyik kiemelkedő és elismert szereplője. Számukra keresünk felsőfokú gazdasági végzettséggel és alapos IFRS ismeretekkel rendelkező, banki területen tapasztalatot szerzett önálló, precíz munkatársat az alábbi pozícióba:

IFRS SZÁMVITELI SZAKÉRTŐ

Feladatok:

  • IFRS szerinti egyedi és konszolidált beszámolók elkészítése és megküldése az anyavállalat felé
  • Részvétel az egyedi szintű IFRS könyvelés, beszámoló készítése és felügyeleti jelentési folyamatok kidolgozásában, valamint javaslattétel az eljárásokra vonatkozóan
  • Aktív részvétel az IFRS szerinti konszolidált beszámolójának összeállítási folyamatának kidolgozásában
  • Részvétel az IFRS bevezetési projektben, a bevezetéssel és alkalmazással kapcsolatos szabályzatok készítése és karbantartása

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség, diploma megléte
  • IFRS regisztrált mérlegképes végzettség vagy ACCA képesítés
  • Éves beszámolók készítésében szerzett legalább 1-2 éves tapasztalat
  • IFRS bevezetésében szerzett gyakorlat
  • Magas szintű MS Office ismeretek
  • Rendszer-, folyamat- és kontroll személet

Előnyök:

  • FINREP ismerete
  • Konszolidációs ismeretek

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés, változatos feladatok és fejlődési lehetőség várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Elemző/Tanácsadó
  • BANK / BIZTOSÍTÁS / BACK OFFICE: Treasury
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Kontrolling
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Egyéb pénzügyi tevékenység
  • BANK / BIZTOSÍTÁS / BACK OFFICE: Egyéb
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Könyvelő (teljes körű könyvelés)
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Treasury

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését kérjük, hogy fényképes magyar nyelvű önéletrajzával pályázzon rá!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Specialista

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.