SQL fejlesztő

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk egy dinamikusan fejlődő, stabil hátterű multinacionális vállalat.
Folyamatosan bővülő IT csapatukba keresünk SQL fejlesztésben jártas szakembert, akit érdekel az állandó és folyamatos fejlődés, valamint szeretne egy igazán jól együttműködő csapat tagja lenni.

A pozíció:
SQL FEJLESZTŐ

Feladatok:

  • Oracle alapú fejlesztések kivitelezése PL/SQL nyelven
  • Adatbázis alapú üzleti logika fejlesztése
  • Kisebb-nagyobb projektekben való részvétel a fejlesztői csapat tagjaként

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség, diploma megléte
  • Legalább 1-2 éves SQL programozásban szerzett tapasztalat (Oracle/MySQL/MSSQL)
  • Rendszertervezésben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás (elsősorban a szakmai szövegek megértéséhez)
  • Precíz, hatékony munkavégzés
  • Motivált, lelkes, dinamikus személyiség

Előnyök:

  • Oracle, PL/SQL nyelv ismerete
  • Oracle 10g/11g programozási tapasztalat

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés, hosszú távú, stabil munkalehetőség és rendszeres külső, belső képzések, tréningek várják az új munkatársat.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Adatbázis szakértő / Specialista
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Egyéb specialista
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Informatikai mérnök

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését kérjük, hogy fényképes magyar nyelvű önéletrajzával pályázzon rá!

Nyelvtudás:

  • Angol Alapfok írásban

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.