Senior kártyamenedzser

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Megbízónk elsősorban a lakosság és az országban működő mikrovállalkozások számára nyújt innovatív, biztonságos készpénz-helyettesítő megoldásokat és értéknövelt szolgáltatásokat.

Stabil hátterű, rugalmas pénzforgalmi intézményünk gazdasági szervezetébe keresünk munkatársat azonnali belépéssel az alábbi pozícióba:

SENIOR KÁRTYAMENEDZSER
Főbb feladatok:
  • Kártya kibocsátói feladatok megvalósítása a kártyatársasági szabályok alapján, új kibocsátások megszervezése, üzleti specifikáció elkészítése (design, engedélyeztetés), a megvalósítás előmozdítása, egyeztetés a gyártóval, kártyatársasággal (megbízott szállítóival), IT beszállítókkal, a gyártási, logisztikai folyamatok támogatása
  • Visa, egyéb (pl. SZÉP kártya) termékek bevezetésének teljes körű menedzsmentje
  • Elfogadói tevékenység teljes körű támogatása, új eszközök megrendelése esetén az eszköz elfogadói hálózatban történő integrációjának támogatása
  • A kártya üzletághoz kapcsolódó jogszabályi, kártyatársasági szabályok, elvárások folyamatos nyomon követése, a kötelező módosítások bevezetésének megszervezése, támogatása
  • A kártya üzletág operációjának folyamatosa, magas színvonalú támogatása, a feladatok koordinációja
Elvárások:
  • Felső fokú gazdasági vagy IT végzettség
  • Minimum 3 év releváns (bankkártya termékmenedzsment) szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Magas fokú IT ismeretek (Office alkalmazások), banki számlavezető rendszer, kártyás authorizációs, (kibocsátói, elfogadói) elszámolási alkalmazások, kártyatársasági programok ismerete
Előnyök:
  • Zöldmezős kártya kibocsátási, elfogadási projektek során szerzett tapasztalat
  • Azonnali munkakezdés
Munkavégzés helye:
  • Budapest, XII. kerület
Kérjük, hogy fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát, rövid motivációs levél kíséretében, az önéletrajzban nettó fizetési igény megjelölésével küldje el nekünk!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.