Bérszámfejtő, tb ügyintéző

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Megbízónk elsősorban a lakosság és az országban működő mikrovállalkozások számára nyújt innovatív, biztonságos készpénz-helyettesítő megoldásokat és értéknövelt szolgáltatásokat.
Stabil hátterű, rugalmas pénzforgalmi intézményünk gazdasági szervezetébe keresünk munkatársat, azonnali belépéssel az alábbi pozícióba:

BÉRSZÁMFEJTŐ, TB ÜGYINTÉZŐ
Feladatok:
  • Munkavállalókkal kapcsolatos teljes körű bérszámfejtési feladatok ellátása
  • Munkavállalók ki-és beléptetése jogszabályoknak megfelelően
  • Havi bevallások, statisztikák, adatszolgáltatások elkészítése
  • Bér-és kapcsolódó személyügyi nyilvántartás naprakész, pontos vezetése
  • Együttműködés a funkcionális szervezetekkel (jog, IT, HR, értékesítés)
Ideális jelölt:
  • TB és Bérügyintézői végzettséggel rendelkezik
  • 2-3 éves bérügyintézői tapasztalata van
  • Jogszabályokat naprakészen ismeri (TB és munkajogi törvények)
  • Ismeri a munkaidő-keretes foglalkoztatást
  • Határidőket pontosan betartja
  • Munkáját önállóan, precízen, felelősségteljesen végzi
  • Babér program használata előnyt jelent
  • Bank szektorban szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel
Amit kínálunk:
  • Stabil hátterű, magyar startup környezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Professzionális IT és munkakörnyezet
  • Dinamikus csapatmunka és kimagasló egyéni fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Budapest, XII. kerület
Kérjük, hogy fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével küldje el nekünk!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.