Folyamatmérnök- autóipar

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Nógrád megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk egy autóipari beszállító cégcsoport része Észak-Magyarország területén.
Minőségi termékeiket nem csak Európa szerte, hanem az egész világon ismerik.
Bővülésük miatt keresünk most autóipari tapasztalattal, mérnöki végzettséggel és jó angol nyelvtudással szakembert számukra az alábbi pozícióba:

FOLYAMATMÉRNÖK- AUTÓIPAR

Feladatok:

  • A gyártási folyamat szervezése, módosítása szükség esetén.
  • A gyártás folyamatos működésének biztosítása, a berendezések optimalizálása
  • Jobbító javaslatok bevezetése, hatékonyság fejlesztése
  • Termelési paraméterek beállítása, nyomon követése, szükség esetén módosítása
  • Termelésbeli változtatások kapcsán projektekben való részvétel
  • Prezentációk készítése

Elvárások:

  • Mérnöki végzettség, diploma megléte
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Gyártási területen szerzett folyamatmérnöki tapasztalat
  • ISO TS és Lean ismeretek

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés, bejárás támogatás és szakmai fejlődési lehetőség várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Nógrád megye

Pozíció területei:

  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Folyamatmérnök/Gyártástechnológus
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Gépészmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Egyéb mérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Gépészmérnök
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Gyártástámogatás
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Műszaki támogatás

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy szakmai magyar ÉS angol nyelvű önéletrajzával pályázzon rá!
  • A munkavégzés helye. Észak-Magyarország

Nyelvtudás:

  • Angol Tárgyalási szint

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Specialista

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.