Hitelkockázati szabályzó referens

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk bővülő csapatába keresünk néhány éves banki tapasztalattal, a hitelezési folyamatok alapos ismereteivel, fedezetértékelésekben, ügyfélminősítésekben jártas szakembert az alábbi pozícióba:

HITELKOCKÁZATI SZABÁLYZÓ REFERENS

Feladatok:

  • A bank hitelezéssel kapcsolatos prudenciális szabályzatainak elkészítése, karbantartása: az új szakember felelősségi köre lesz 1-2 elkülönített szabályzati terület.
  • A hitelezési kockázatokkal kapcsolatos jogszabályváltozások figyelemmel követése, szükséges szabályozási munka elvégzése
  • A vonatkozó hazai és európai szabályozás figyelemmel kísérése, az új elemek, módosítások szabályzatokon történő átvezetése
  • A hitelkockázat-kezeléssel kapcsolatos folyamtok figyelemmel kísérése, szükség szerint a szabályok pontosítása
  • Szakmai tanácsadás a fiókok részére
  • Az új szabályzatok elkészítése után oktatás a munkatársak számára

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség, diploma megléte
  • Angol nyelvtudás- főként írásban
  • Néhány éves szakmai tapasztalat banki területen a következőkben: hitelezési folyamatok, céltartalék képzési szabályok, ügyfélminősítések, fedezetértékelések
  • Felügyeleti ajánlások alapos ismerete a területre vonatkozóan
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség az időszakos oktatások tartása miatt

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • BANK / BIZTOSÍTÁS / BACK OFFICE: Egyéb
  • BANK / BIZTOSÍTÁS / BACK OFFICE: Belső ellenőr
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Belső ellenőr

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy szakmai fényképes önéletrajzával pályázzon rá!

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok írásban

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Specialista

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.