Gyümölcskertészet vezető (kertészmérnök/agrármérnök)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Tőkeerős magyar tulajdonos birtokában lévő 300 Ha-os gyümölcsös vezetésére keresünk új munkatársat

GYÜMÖLCSKERTÉSZET VEZETŐ (KERTÉSZMÉRNÖK/AGRÁRMÉRNÖK)

pozícióba.
Feladatok
  • A gyümölcsös gazdaságos és hatékony működésének biztosítása
  • A gyümölcsösben dolgozó fizikai munkaerő feladatainak megszervezése és ellenőrzése (saját és bérmunkások, összesen kb. 20 fő)
  • A termesztéssel kapcsolatban felmerülő problémák azonosítása és megoldása
  • Szükség esetén részvétel a fizikai munkában
Elvárások
  • Szakirányú végzettség (ideális esetben kertészmérnök, agrármérnök, növénytermesztő mérnök)
  • 2-3 év gyümölcsösben szerzett tapasztalat
  • Gyümölcstermesztési szakmai ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Vezetői attitűd
  • Tulajdonosi szemlélet
Előny
  • Emberek irányításában szerzett tapasztalat
  • T kategóriás jogosítvány
Amit a cég kínál
  • Egész évben teljesen bejelentett, valóban versenyképes bérezés
  • Szolgálati lakás helyben
Munkavégzés helye:
  • Pest megye, Zsámbék
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.