Senior HR Resourcing Specialist

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk a világ vezető élelmiszer-feldolgozó rendszer és csomagolóanyag gyártó vállalata. Ügyfeleikkel és partnereikkel együtt azon dolgoznak, hogy biztonságos, innovatív és környezetbarát termékeket kínáljanak, amelyek minden nap több millió emberhez jutnak el. A Budapest határában található gyártóüzem - a térség legnagyobb gyára - termékeinek 8 százaléka kerül Magyarországra, a többi a régió ellátását szolgálja. A térségben Lengyelország, Csehország, Németország, Horvátország, Szlovákia, Ausztria és Szlovénia számít a legfontosabb piacnak.

Az új gyáregység egy olyan innovatív technológiával működik, mely világszínvonalon és cégcsoporton belül is egyedülálló. Ez az új technológia jelenleg most csak Magyarországon elérhető és további fejlesztések várhatók.

A vállalatnál működik egy REGIONÁLIS szolgáltató központ, amelynek HR divíziója a regionális növekedések miatt újabb kollégával szeretne bővülni.

A pozíció megnevezése: SENIOR HR RESOURCING SPECIALIST

Feladatok:

  • Önállóan bonyolítja le a teljes toborzási folyamatot (end to end process) és teljes mértékben felelős érte;
  • A toborzási területre vonatkozóan szakmai tanácsadóként működik a Line menedzserek és HR kollégák felé;
  • Szakszerűen használja a kompetencia alapú interjú és kiválasztási technikákat, úgy mint a szimulációs feladatok, képesség tesztek, melyek a kiválasztási folyamat részei;
  • Toborozza a jelentkezőket a direkt csatornán, valamint a külső partnereken keresztül beleértve a tanácsadó irodákat;
  • Koordinálja az áthelyezési tevékenységeket;
  • Szakértelmével támogatást nyújt a toborzási tevékenység adminisztrációs hátterére vonatkozóan;
  • A HR service centerben lévő kollégáival folyamatosan javítja és fejleszti a felvételi folyamatokat és más HR folyamatokat az ügyfelek szempontjából optimális megoldás érdekében.

Elvárások:

  • Egyetemi vagy Főiskolai végzettség;
  • Legalább2 - 4 év toborzásban eltöltött tapasztalat multinacionális vállalatnál;
  • Angol nyelv erős középszintű ismerete;
  • MS Office felhasználói szintű ismerete.

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés, cafeteria hozzájárulás, szakmai kihívás várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Pest megye
  • Budapest

Pozíció területei:

  • HR / MUNKAÜGY: Vállalati toborzás/kiválasztás
  • HR / MUNKAÜGY: Munkaerő-közvetítés/Fejvadászat
  • HR / MUNKAÜGY: HR Generalista
  • HR / MUNKAÜGY: Egyéb
  • HR / MUNKAÜGY: Vállalati személyzetfejlesztés

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük hogy angol és magyar nyelvű szakmai önéletrajzával pályázzon rá!

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Specialista

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.