Szervizmérnök

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk a világ vezető élelmiszer-feldolgozó rendszer és csomagolóanyag gyártó vállalata. Ügyfeleikkel és partnereikkel együtt azon dolgoznak, hogy biztonságos, innovatív és környezetbarát termékeket kínáljanak, amelyek minden nap több millió emberhez jutnak el. A Budapest határában található gyártóüzem - a térség legnagyobb gyára - termékeinek 8 százaléka kerül Magyarországra, a többi a régió ellátását szolgálja. Új gyáregységük egy olyan innovatív technológiával működik, mely világszínvonalon és cégcsoporton belül is egyedülálló. Ez az új technológia jelenleg most csak Magyarországon működik és további fejlesztések várhatók.

A vállalat a csomagolóanyag gyártás mellett saját fejlesztésű gépek értékesítését is végzi. A speciális gépek szervizelése egy különálló szakembergárda feladata. Ennek a csapatnak a bővítésére keresünk most olyan mérnököt, aki karbantartásban vagy szervizelésben már tapasztalt.

A pozíció megnevezése: SZERVIZMÉRNÖK

Feladatok:

  • Az új gépek installálása a vevő telephelyén;
  • A tervszerű megelőző karbantartási tevékenység tervezése, koordinálása és végrehajtása;
  • A műszaki meghibásodások és üzemzavarok elemzése;
  • A problémák gyors gyökérok elemzésének elvégzése annak érdekében, hogy biztosítva legyen a hatékony és gyors megoldás;
  • A magasvevői elégedettség érdekében az ügyfelek működési költségeinek csökkentése.

Elvárások:

  • Egyetemi vagy Főiskolai Gépészmérnök / Villamosmérnöki / Mechatronikai mérnök végzettség;
  • Legalább 2 éves szakmai tapasztalat karbantartásban vagy szerviz területén;
  • Angol nyelv középszintű ismerete - írás, olvasás;
  • MS Office ismeretek.

Előnyök:

  • PLC, elsősorban Siemens S7 programozási tapasztalat;

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés, gépkocsi, cafeteria hozzájárulás, szakmai kihívás várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Pest megye
  • Budapest
  • Országos

Pozíció területei:

  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Karbantartó mérnök/Karbantartásvezető
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Gépészmérnök
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Villamosmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Villamosmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Gépészmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Energetikus mérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Anyagmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Szerviz / Karbantartás
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Gyártástámogatás
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Anyagmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Műszaki támogatás

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük hogy angol és magyar nyelvű szakmai önéletrajzával pályázzon rá!

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Specialista

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.