Gépbeállító

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Megbízónk a világ egyik vezető kontaktlencse gyártója, mely napi eldobható, kéthetes és havi kontaktlencsék teljes választékát gyártja. Az amerikai tulajdonú multinacionális vállalat a világon egyedülállóan, a legszélesebb termékportfólióval van jelen a kontaktlencse piacon, mintegy 100 országban. A magyarországi leányvállalat, 2005-ben alakult Gyálon, és jelenleg több mint 1200 munkavállalót foglalkoztat.

Az amerikai tulajdonú multinacionális vállalat gyáli telephelyére keres munkatársat
az alábbi munkakörbe:
GÉPBEÁLLÍTÓ
Feladatok:
  • Automata gépek karbantartása, beállítása, javítása
  • Felmerülő kisebb javítási, karbantartási munkák önálló elvégzése
  • Elvégzett munka dokumentálása (papír alapon és elektronikusan is)
Elvárások:
  • Minimum szakmunkás iskolai műszaki végzettség
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Alapszintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel)
  • Képesség önálló munkavégzésre
  • Precizitás, megbízhatóság
Előny:
  • Gépész vagy elektronikai műszaki szakközépiskolai vagy technikusi végzettség
  • Csomagoló Marchesini beállításában, karbantartásában, üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Mechanikai szerelésben jártasság
Amit kínálunk:
  • Versenyképes juttatási csomag (cafeteria már belépéstől kezdve)
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Modern gyártócsarnokban, korszerű gépeken történő munkavégzés
  • Munkába járás és hétvégi hazautazás támogatása, céges autóbusz több településről
A munkavégzés helye: Gyál, Prologis Business Park (M5-ös mellett)
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.