Területi képviselő (bács-kiskun megye - építőipar)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Bács-Kiskun megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk
az egyik vezető európai direktértékesítő a járműipar, szakipar valamint az ipar professzionális felhasználói számára rezsianyagok és szerszámok területén. Magyarországon 110 fő értékesítő és 30 fő irodai alkalmazott gondoskodik ügyfelei elégedettségéről.
Építőiparos ágazatába
Bács-Kiskun megye területére
keres új munkatársat
TERÜLETI KÉPVISELŐ
pozícióba.
A jelölttel szemben támasztott elvárások:
  • Szakmai- és áruismeret
  • Építőipar területen szerzett gyakorlat,
  • Kiváló kommunikációs- és kapcsolatteremtő képesség
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • Utazási hajlandóság
  • Bács-Kiskun megye területén található lakhely a pozíció betöltésének alapfeltétele!
Előnyök:
  • Értékesítési tapasztalat
  • Építőiparos kapcsolatrendszer
A leendő munkatárs feladatai lesznek:
  • Szerszámok, rezsianyagok direktértékesítése meghatározott túraterv alapján,
  • Meglévő ügyfélkör fenntartása és fejlesztése,
  • Új ügyfelek felkutatása
  • Heti, havi elszámolások, tervek készítése
  • Építőiparos ügyfelek elsősorban magas- és mélyépítők, kőműves és burkoló szakemberek, útépítő cégek, stb.
Értékesítő csapatába olyan lelkes, felelősségteljes és emberközpontú munkatársat keresünk, aki jó műszaki érzékkel rendelkezik vagy jártas az adott szakterületeken.
Munkavégzés helye:
  • Bács-Kiskun megye területe
Egyéb információk:
  • Intenzív betanulás
  • Főállású munkaviszony
  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Alapbér és teljesítményarányos jövedelem
  • Értékesítési tréning, szakmai fejlődési lehetőség
  • Szolgálati személygépkocsi privát használatra is, valamint mobiltelefon
Fizetési igénnyel ellátott fényképes önéletrajzát küldje el nekünk!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.