Folyamat/projektmenedzser

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk egy több vállalatból álló, több milliárdos árbevételű cégcsoport.
A cégcsoport fejlesztési, valamint akvizíciós projektjeinek menedzseléséhez keresünk felsőfokú gazdasági végzettséggel rendelkező, hasonló területen tapasztalatot szerzett munkatársat az alábbi pozícióba:

FOLYAMAT/PROJEKTMENEDZSER

Feladatok:

  • Részvétel a cégcsoport vállalatainak fejlesztési és akvizíciós projektjeiben
  • A projektek teljes körű menedzselése, valamint szakértői részvétel mások által vezetett projektekben
  • Részvétel a vállalatirányítási és termelésirányítási rendszerek adaptációjában, bevezetésében és oktatásában
  • Vállalati folyamatok átvilágítása, standard folyamatok definiálása, optimalizálás, KPI-ok definiálása
  • Változásmenedzsment feladatok ellátása

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség, diploma megléte
  • Projektmenedzserként/Folyamatmenedzserként szerzett legalább 4-5 éves tapasztalat
  • Minőség- és folyamatmenedzsment területen szerzett gyakorlat
  • Változásmenedzsment tapasztalat
  • MS Office ismerete
  • Határozott, magabiztos személyiség

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés, hosszú távú munkalehetőség és változatos, kihívással teli feladatok várják az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Projektmérnök/NPI Mérnök
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Projektmenedzser
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Piacelemzés/Üzletfejlesztés
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Termékmenedzser
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Egyéb
  • MINŐSÉGBIZTOSÍTÁS / -IRÁNYÍTÁS / -ELLENŐRZÉS: Egyéb
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Back Office

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését kérjük, hogy fényképes magyar nyelvű önéletrajzával pályázzon rá!

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Középvezető / Manager

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.