Szakács (pályakezdők is!)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Nógrád megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Kiemelt bérezéssel és szállás biztosításával keresünk a Bánki tó partján található Wellness Hotelbe munkatársat,

SZAKÁCS (pályakezdők is!)

munkakörbe.
Feladatok:
  • Étlapon szereplő ételek elkészítése
  • Alapanyagok gazdaságos, a hatósági előírásoknak megfelelő kezelése
  • Nyersanyagok előkészítése, feldolgozása
  • Ételek tárolása, adagolása
Elvárások:
  • Középfokú szakképesítés
  • Tapasztalattal rendelkezők, de a szakma iránt elhivatott pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Pontos, precíz munkavégzés
Előny:
  • Szakmai tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Kiemelt, versenyképes bérezés
  • Szálláslehetőség, vagy utazástámogatás
  • Bejelentett hosszútávú, biztos munkalehetőség
  • Igényes munkakörnyezet
Munkavégzés helye:
  • Nógrád megye, Bánk tópart
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.