Business development leader

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

H2020 pályázati tanácsadással, termékfejlesztési projektek megvalósításával illetve innováció- és projektmenedzsmenttel foglalkozó magán nemzetközi cégcsoport keres budapesti irodájába releváns tapasztalattal rendelkező

BUSINESS DEVELOPMENT LEADER
munkatársat.
Főbb feladatok:
  • Az üzletfejlesztési csapat (8-10 fő) vezetése
  • Riportálás közvetlenül az ügyvezetőnek
  • A stratégiai üzletfejlesztést támogató funkciók feltérképezése, kialakítása, működtetése és fejlesztése
  • Értékesítési stratégiák kidolgozása magyar és külpiacokra, közösen az üzletfejlesztési csapattal
  • Új üzleti partnerek felkutatása, kiemelt üzleti partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás
  • Piackutatási anyagok, adatbázis riportok, trend riportok, desk research eredmények feldolgozása, összesítése, értelmezése
  • Rendszeres trend riportok elkészítése, lekérdezések elvégzése és elemzése
  • Rendszeres és ad-hoc üzletfejlesztési jelentések/riportok készítése és bemutatása (pipeline riportok, tulajdonosi riportok, igazgatósági és társosztályoknak szánt riportok, stb.)
  • Felsővezetői riportok elkészítése és azok összeállításához szükséges projektmunka koordinálása
  • Az üzletfejlesztéshez kapcsolódó kiemelt projektek koordinációja
  • Szerződések menedzsmentje
  • Hatékony együttműködés és kommunikáció a többi terület vezetőivel
  • Ügyféladatbázis menedzsmentje -CRM rendszer-használat koordinálása
  • A cég képviselete kiállításokon, konferenciákon, egyéb rendezvényeken
  • A cég nemzetközi tevékenységének támogatása
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Sales tevékenység iránti elkötelezettség
  • Tapasztalat B2B technológia szolgáltatások értékesítésében
  • Erős üzleti szemlélet. Jártasság üzleti terv készítésben
  • Kítűnő kommunikációs készség. Hatékony kommunikáció ipari partnerekkel, mérnökökkel és kutatókkal
  • Kíváló szervezési, kommunikációs és tárgyalási készség
  • MS Office kezelése. Jártasság internetes keresésben, adatbázisokban
  • Pontosság, megbízhatóság és határidők tartása
  • Magas szintű problémamegoldó képesség, kreatív gondolkodás, személyes kezdeményező készség
  • Nyitottság utazásokra és előadások tartására nemzeti és nemzetközi szinten
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Minimum 3-4 éves vezetői tapasztalat hasonló munkakörben
  • Önálló munkavégzés, szervezési, kommunikációs és tárgyalási készség
  • B kategóriás jogosítvány
Az elbíráslás során előny:
  • Kiterjedt kapcsolatrendszer
  • Innovációmenedzsment területén szerzett tapasztalat
Amit nyújtunk:
  • Változatos munka
  • Versenyképes fizetés
  • Laptop, mobiltelefon
  • Céges gépkocsi
  • Kiváló csapat
Munkavégzés helye: Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.