Supply chain specialist

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Megbízónk az egyik legnagyobb, osztrák tulajdonú kőolaj- és földgáztermelő vállalat. Magyarországon 1991 óta van jelen és jelenleg 177 töltőállomást üzemeltet.
Bővülő csapatukba új kollégát keresünk

SUPPLY CHAIN SPECIALIST
pozícióba.
Feladatok:
  • A megfelelő mennyiségű üzemanyag biztosítása a magyarországi töltőállomások és kereskedelmi partnerek felé
  • Az értékesítési mennyiségek havi és éves tervezésében való részvétel
  • A raktárkészletek ellenőrzése, a megfelelő készletszint biztosítása
  • Szállítási költségek kiszámítása
  • Az üzemanyag értékesítésre vonatkozó adatok naprakészen tartása a vállalatirányítási rendszerben
  • Riportok és elemzések készítése (például az importra és értékesített mennyiségekre vonatkozóan)
  • A szállítmányok kezelése az EKAER rendszerben
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Ellátási lánc vagy logisztika területén szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (SAP, MS Office)
  • Analitikus szemléletmód
  • Kiemelkedő kommunikációs képesség
Amit a cég kínál:
  • Versenyképes fizetés
  • Hosszútávú munkalehetőség egy stabil hátterű cégnél
  • Szakmai kihívások, előrelépési lehetőség
Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.