Asszisztens

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Exkluzív vitaminokat, étrend-kiegészítőket forgalmazó, országos hálózattal rendelkező cég számára bővülés miatt keresünk agilis, kommunikatív új munkatársat

ASSZISZTENS

pozícióba.
Olyan munkatársat keresünk, aki alapvetően adminisztratív vénájú, jól bírja a monotóniát, ugyanakkor nyitott, kedves személyiség, akinek adminisztrációs/asszisztensi tapasztalata során volt lehetősége marketinges feladatokat támogatni vagy affinitást érez a marketinges terület iránt.
Feladatok
  • Hírlevélszerkesztés
  • Nyodai anyagok terveztetése, egyeztetés, rendelés
  • Törzsadat karbantartás
  • Marketinges kampányok támogatása
  • Riportálás
  • Egyéb ad hoc támogató feladatok
Elvárások
  • Minimum középfokú végzettség
  • Marketinges feladatok támogatásában szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználóinál erősebb számítógépes ismeretek (különösen Excel)
  • Legalább társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Nyitott, kommunikatív személyiség
  • Lelkiismeretesség
  • Jó alkalmazkodóképesség
Amit kínálunk
  • Versenyképes fizetés
  • Barátságos, támogató légkör
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
Munkavégzés helye
  • Budapest, belváros
Jelentkezni önéletrajz és rövid motivációs levél elküldésével lehet. A motivációs levélben tüntesse fel a marketing területhez való kötődését!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.