Property manager / telephely gondnok

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Ipari ingatlanok, raktárépületek bérbeadásával és hasznosításával foglalkozó vállalathoz keresünk új kollégát

PROPERTY MANAGER / TELEPHELY GONDNOK
pozícióba.
Feladatok:
  • Bérbe adott /bérbe adandó helyiségek, közös területek, hozzá tartozó terek kezelésének megszervezése
  • A telephely szolgáltatásainak biztosítása: árumozgatás és lerakodás, villamos energia, víz, fűtés szolgáltatás, liftek, hulladékgyűjtés
  • A telephelyen történő beruházási és fejlesztési tevékenységek koordinálása
  • Működtetési javaslatok tétele a hálózati veszteségek csökkentésére (villamos energia-, fűtés-, vízfelhasználás területén)
  • Alvállalkozóknak kiadott karbantartási tevékenységek koordinálása
  • Közműszolgáltatókkal, hatóságokkal történő kapcsolattartás
  • Engedélyek, jogosítványok intézése
  • Telephely belső szabályzatainak kidolgozása és/vagy aktualizálása
  • Leltárok megszervezése és felvétele
  • Közüzemi hálózatok térképeinek aktualizálása
  • Helyszínrajzok és térképek aktualizálása a területek/helyiségek főbb műszaki jellemzőivel
Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség, műszaki szakirány
  • Jó kommunákiós- és tárgyaló készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Önálló munkavégzés, precizitás
  • Megbízhatóság
Előny:
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Társasház-kezelésben szerzett tapasztalat
Juttatások:
  • Versenyképes bérezés
  • Változatos munkakör
Munkaidő:  8.3o-18.oo rugalmasan kezelve, egy órás ebédszünet
Munkavégzés helye:  Budapest, III. kerület
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.