Szenior stratégiai beszerző

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Gondolt már arra, hogy olyan cégnél dolgozzon, ahol a légkör a cégkultúrából adódóan családias és baráti?
Ahol megbecsülik a munkáját mind a vezetői, mind pedig az összetartó, igazi csapatként dolgozó munkatársai?
Ahol a gyártás szakszerűen megszervezett, így szakmailag lehet fejlődni?
Ezért cserében Ön gördülékenyen beszél angolul és van tapasztalata alapanyag vagy alkatrészek stratégiai beszerzésében?

Ügyfelünk 140 éves tapasztalattal a háta mögött fejleszti termékeit a fenntartható termelékenység jegyében. Gyártóüzemeik több, mint 20 országban vannak jelen. Termékeinek és szolgáltatásainak kínálatába a kompresszorok, levegőkezelő rendszerek, építőipari és bányászati berendezések, ipari szerszámok és szerelési rendszerek mellett értékesítés utáni szolgáltatások és bérleti lehetőségek is tartoznak.

A magyarországi gyártóüzemben pneumatikus ipari szerszámok előállítása folyik.
A gyártási tevékenység támogatását végző GLOBÁLIS LOGISZTIKAI csapatba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba: SZENIOR STRATÉGIAI BESZERZŐ

Az új munkatárs itt a magyarországi gyárban közvetlenül a külföldi ügyvezető igazgatónak fog riportálni.

Feladatok:

  • Beszállítói kapcsolat menedzsment;
  • A beszállítói paraméterek kiértékelése, egyeztetése és nyomon követése;
  • Megállapodások és szerződések irányítása a beszállítókkal, eltérések kezelése;
  • Megfelelő beszerzői paraméterek felállítása és nyomon követése a rendszerben;
  • Új beszállítók kiválasztásának támogatása új projektekhez és transzferekhez;
  • Beszállítók közötti transzfer projektek irányítása;
  • Változás menedzsment támogatása a beszállított alkatrészeknél.

Elvárások:

  • Egyetemi vagy Főiskolai végzettség - gazdasági / logisztikai / műszaki;
  • Legalább 5 éves tapasztalat alapanyag vagy alkatrész stratégiai beszerzésében műszaki termékeket gyártó cégnél;
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás;
  • MS Office ismeretek.

Előnyök:

  • Gépészmérnöki végzettség;
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete;
  • Francia nyelvtudás.

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes jövedelem;
  • Folyamatos felelősség, problémamegoldási lehetőség;
  • Skandináv kultúra várja a leendő munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Pozíció területei:

  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Beszerzés
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Anyaggazdálkodás
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Raktározás/Készletezés
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Egyéb

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, angol és magyar nyelvű önéletrajzzal pályázzon!

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Specialista

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.