Hálózati rendszergazda

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Nyitott vagy
  • részt venni egy egyedi pénzforgalmi infrastruktúra üzemeltetésében?
  • részt venni a lakosság és a mikrovállalkozások számára nyújtandó innovatív, biztonságos készpénz-helyettesítő megoldások üzemeltetésében?
  • és szeretnél egy innovatív, magyar start up környezetben szakmailag fejlődni?
Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet,

várjuk pályázatodat a

HÁLÓZATI RENDSZERGAZDA
pozícióra.
Az alábbi területeken számítunk tapasztalatodra:
  • Hálózati infrastruktúra üzemeltetés és karbantartás
  • Tűzfalak és felügyeleti alkalmazások üzemeltetése és karbantartása
  • Eseménynaplók monitorozása és elemzése
  • Problémák, hiányosságok feltárása és megoldási javaslatok előkészítése
  • Különböző projektekben való aktív részvétel
  • Hálózati módosítások végrehajtása a koncepció létrejöttétől a megvalósításig
  • Dokumentáció készítés
Az alábbi jártasságodra lesz szükség a feladatok elvégzéséhez:
  • Cisco hálózat- és ASA failover clusterek üzemeltetésében szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • Komplex hálózati tudás: TCP/IP, VLAN, NAT, valamint VPN protokollok és routing ismerete
  • Linux szerver üzemeltetési tapasztalat és a következő 2 operációs rendszer közül legalább egy alapos-, rendszergazdai ismerete: CentOS, Ubuntu
  • Iptables tűzfal alapos ismerete és üzemeltetésében szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • Bash script nyelv alapos ismerete
Nagy előnnyel indulsz a pályázók között, ha:
  • Banki, vagy nagy rendelkezésre állású rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalatod van
  • Cisco vizsgákkal rendelkezel
  • Nagios rendszert-,      VRRP technológiát-,    és a   Postfix levelező szervert ismered
  • Squid és pound proxy szerverekkel dolgoztál már
  • MySQL és/vagy Oracle adatbázis szerverek adminisztrátori ismeretével rendelkezel
  • Legalább középfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel
  • Önálló és megbízható vagy, van erkölcsi bizonyítványod, továbbá rendszerszemléletű gondolkodásod van

Munkavégzés helye:

Budapest

Várjuk fényképes, magyar nyelvű önéletrajzodat (projekt referenciák) kíséretében, nettó fizetési igényed megjelölésével küldd el nekünk!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.