Windows rendszergazda

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Nyitott vagy
  • részt venni egy egyedi pénzforgalmi infrastruktúra üzemeltetésében?
  • részt venni a lakosság és a mikrovállalkozások számára nyújtandó innovatív, biztonságos készpénz-helyettesítő megoldások üzemeltetésében?
  • és szeretnél egy innovatív, magyar start up környezetben szakmailag fejlődni?
Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet,
várjuk pályázatodat a

WINDOWS RENDSZERGAZDA
pozícióra.
Az alábbi üzemeltetési területeken számítunk tapasztalatodra:
  • Microsoft alapú virtualizációs szerver infrastruktúra üzemeltetése és karbantartása,
  • Fizikai és virtuális Windows szerverek üzemeltetése és karbantartása,
  • Windows alapú szerverszolgáltatások napi üzemeltetése és karbantartása,
  • MS alapú vírus- és végpontvédelmi szoftverrendszer üzemeltetése,
  • Rendszermentések ellenőrzése, visszatöltési feladatok ellátása,
  • Felhasználói eszközök (notebook, PC, telefon, tablet) konfigurálása, kezelése és az eszközmozgások pontos dokumentálása,
  • Irodai és távoli felhasználók IT támogatása.
Az alábbi jártasságodra lesz szükség a feladatok elvégzéséhez:
  • Microsoft Windows 2012 R2 és MS Active Directory szolgáltatások rendszergazdai szintű ismerete 2-3 éves operatív tapasztalattal
  • Microsoft Exchange szerver rendszergazdai szintű ismerete 2-3 éves operatív tapasztalattal
  • Microsoft Hyper-V failover clusterek ismerete és üzemeltetési tapasztalat
  • TCP/IP hálózati ismeretek
  • Windows kliensek rendszergazdai szintű ismerete és felhasználó support tapasztalat
  • Nyomtatók napi üzemeltetésében szerzett jártasság
  • Középfokú, informatikai végzettség
  • Rendszer szemlélet, megbízhatóság, önállóság
  • Angol nyelvtudás írásban és szakmai anyagok megértése
  • Erkölcsi bizonyítvány
Nagy előnnyel indulsz a pályázók között, ha:
  • Banki, vagy nagy rendelkezésre állású rendszerek üzemeltetésében szerzett többéves tapasztalatod van
  • Végpont védelmi szoftver konfigurációjában és üzemeltetésében szerzett tapasztalattal rendelkezel
  • Microsoft SQL szerver 2012 adminisztrációs tapasztalatod van
  • HP szerverekkel kapcsolatos hardver ismeretekkel bírsz
  • Veeam szoftver használatát ismered
  • Android operációs rendszert és mobileszközöket készség szinten kezeled
Várjuk fényképes, magyar nyelvű önéletrajzodat (projekt referenciák) kíséretében, nettó fizetési igényed megjelölésével!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.