Pénzforgalmi termékmenedzser

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Megbízónk elsősorban a lakosság és az országban működő mikrovállalkozások számára nyújt innovatív, hatékony, biztonságos készpénz-helyettesítő megoldásokat, - a hazai piacon.

Stabil hátterű, rugalmas pénzforgalmi intézményünk stratégiai és üzletfejlesztési szervezetébe keresünk munkatársat, azonnali belépéssel az alábbi pozícióba:
PÉNZFORGALMI TERMÉKMENEDZSER
Főbb feladatok:
  • Piaci igények felmérése, termékfejlesztési ötletek, új bevezethető szolgáltatások felkutatása
  • Új, innovatív pénzforgalmi termékek/szolgáltatások teljes körű kidolgozása, piaci bevezetésének megtervezése, a termékmenedzsment folyamat összefogása (termékgazdai szerepkör)
  • Párhuzamosan több termék/szolgáltatás teljes körű termékgondozása, - monitorozása, fejlesztése
  • A termékmenedzsmenthez kapcsolódó piaci elemzések, konkurencia vizsgálatok, üzleti tervek, termékfejlesztési javaslatok készítése, a kockázatmenedzselési feladatok ellátása
  • Meglévő termékek, szolgáltatások életpályájának folyamatos követése, tesztelése, szükség esetén módosítása, fejlesztése
  • Az értékesítési csatornák termékoldali támogatása
  • Stratégiai partnerekkel kapcsolattartás, szükséges tárgyalások levezetése
  • Kapcsolódó folyamatszervezői tevékenység végzése (pl.: folyamatok felülvizsgálata, optimalizálása, termék szabályzatok készítése)
Az ideális jelölt:
  • Felsőfokú gazdasági, pénzügyi vagy műszaki végzettségű
  • Min. 5 éves, releváns gyakorlattal rendelkezik a pénzforgalmi termékmenedzsment, termékfejlesztési területen
  • Rendelkezik a pénzforgalmi piac, a konkurens banki és az elektronikus alternatív szolgáltatások alapos ismeretével
  • Minimum középszintű angol nyelvtudással bír
  • Előnyt jelent a projektmenedzsment tapasztalat, a projektmenedzsment eszközök általános ismerete
  • Újszerű, kreatív és egyedi megoldásokat keres
  • Magas fokú innováció jellemzi, képes a meglévő kereteken kívül gondolkodni
  • Komplex látásmóddal, analitikus szemlélettel bír
  • Folyamatszemlélet, strukturált gondolkodásmód, szintetizáló képesség jellemzi
  • Határozott, siker- és eredményorientált
  • MS Office alkalmazásokban jártas, erős Excel ismerettel rendelkezik
Amit kínálunk:
  • Stabil hátterű, innovatív magyar startup környezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Professzionális IT és munkakörnyezet
  • Dinamikus csapatmunka és kimagasló, egyéni fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Budapest
  • Kérjük, hogy fényképes, magyar  nyelvű önéletrajzát, rövid motivációs levél kíséretében, nettó fizetési igény megjelölésével küldje el nekünk.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.