Mérnök értékesítő / csiszolástechnikai területre

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

Place of work
Budapest
Contract type
full-time

Ügyfelünk egy multinacionális gyártó és kereskedelmi cégcsoport magyarországi üzletága.
Értékesítő csapatukba keresünk az autóipari divízió képviseletéhez vágó- vagy csiszolóanyag értékesítésben tapasztalattal rendelkező, angolul folyékonyan beszélő munkatársat az alábbi pozícióba:

MÉRNÖK ÉRTÉKESÍTŐ / Csiszolástechnikai területre

Feladatok:

  • Autóipari ügyfelekkel való napi szintű kapcsolattartás
  • Új termékek bevezetésének támogatása
  • Termékek megismertetése a partnerekkel
  • Anyavállalattal és más ország leányvállalataival való együttműködés
  • Ár- és üzletpolitika kialakítása az adott területen
  • Marketing osztállyal való szoros együttműködés
  • Folyamatos piackutatás- és fejlesztés

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség, diploma megléte
  • Néhány éves vágó-, csiszolóanyagok értékesítésében szerzett tapasztalat VAGY autóipari vállalatnál szerzett mérnöki tapasztalat csiszolástechnika területén
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Önálló és proaktív munkavégzés

Előnyök:

  • Német nyelvtudás

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés, havi bónusz, céges gépjármű és önálló, felelősségteljes pozíció várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Budapest
  • Országos

Pozíció területei:

  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Mérnök értékesítő
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Gépészmérnök
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Területi képviselő/Üzletkötő
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Key Account Menedzser/Sales menedzser
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Műszaki értékesítő

Egyéb információk:

  • A munkavégzés helye: országos
  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését kérjük, küldje el angol ÉS magyar nyelvű önéletrajzát.

Nyelvtudás:

  • Angol Tárgyalási szint

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Specialista

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Requirements for the employee

Language skills

English - Upper intermediate (B2)
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.