Junior könyvelő

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Megbízónk egy nívós, gépjárművek forgalmazásával és szervizelésével foglalkozó vállalat. Új munkatársat keresünk számukra 18. kerületi központjukba

JUNIOR KÖNYVELŐ

pozícióba.
Maximum 4 éves tapasztalattal rendelkező jelöltek jelentkezését várjuk elsősorban.
Feladatok
  • Könyvelési részfeladatok senior kollégák támogatásával:
    • Vevő és szállító számlák rögzítése, könyvelése, iktatása
    • Bank- és pénztárkönyvelés
    • Részvétel a havi, negyedéves, éves zárásokban
    • Kimutatások készítése
Elvárások
  • Felsőfokú szakirányú (számviteli) végzettség vagy mérlegképes könyvelői végzettség
  • 1-2 év tapasztalat (releváns gyakornoki tapasztalat is megfelelő)
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás (főleg írásban)
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Pontos, precíz munkavégzés
Előny
  • Magas szintű angol nyelvtudás
  • Vállalatirányítási rendszer ismeret (Navision)
Amit a cég kínál
  • Versenyképes jövedelem + cafeteria
  • Fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Budapest, XVIII. kerület
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.