Területi képviselő / vas és zala megye

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Vas megye, Zala megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Megbízónk 25 éves múlttal rendelkező az ipari disztribúcióban nemzetközi szinten is vezető szerepet betöltő vállalat,
TERÜLETI KÉPVISELŐT keres Vas és Zala megyébe.

A cég fő profilja karbantartási termékek ( Pl.: csapágyak, láncok, anyagmozgatáshoz, hidraulikához és  vezérléstechnikához  kapcsolódó termékek) és szolgáltatások nyújtása ipari felhasználók számára.

Kiváló lehetőség azoknak, akik rendelkeznek műszaki attitűddel, szeretik a mozgalmas munkaköröket és nagyon jó kommunikációs képességgel rendelkeznek.
Feladatok:
  • Meglévő vevőkkel (80-90%-ban)  való kapcsolattartás, elsősorban gyártócégek számára
  • Potenciális új partnerek felkutatása, kapcsolatépítés a maradék időben
  • Műszaki támogatás az ügyfelek számára
  • Szombathelyi központi üzlet heti kb. egyszeri meglátogatása, kollégákkal való egyeztetés
Elvárások:
  • Min. középfokú műszaki végzettség/ beállítottság
  • 1-2 év (műszaki) értékesítés terültén szerzett tapasztalat
  • Magas kommunikációs képesség
  • Értékesítői attitűd, tulajdonosi szemlélet
  • B kategóriás jogosítvány
  • Vas vagy Zala megyei lakhely
Előny:
  • Felsőfokú végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Többéves területi képviselői/ műszaki értékesítői tapasztalat
Juttatások:
  • Kiemelkedő bérezés
  • Cégautó, laptop és mobil telefon biztosított
  • Rugalmas munkaidő
  • Hosszútávú, stabil munkavégzés
Munkavégzés helye Vas és Zala megye/ szombathelyi központtal!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.