Termelési területvezető (nemesvámos)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Veszprém megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkatársat keresünk nemesvámosi lokációhoz (Veszprém megyébe)

TERMELÉSI TERÜLETVEZETŐ

munkakörbe.

Megbízónk nemesvámosi telephelyén fő tevékenységük a fémmegmunkálás, emellett szerszámgyártással, valamint a különleges ötvözetek hőkezelésével is foglalkoznak.

Repülőgépipari és egyéb ipari felhasználásra készülő termékeiket - titán szegecsek, valamint kívül-belül menetes meneterősítő betétek több fajtája - számos különleges anyagból (szénacél, rozsdamentes acél, titán, illetve speciális ötvözetek), és különleges technológiával gyártják. A gépparkukban főként esztergák, köszörűk, présgépek, menethengerek és egyéb célgépek találhatók.

Az üzem jelenleg 220 fővel működik, de további bővítéseket terveznek mind termékkörben, mind pedig létszámban.

Feladatok:
  • Üzemünk egyik termékcsoportjához tartozó, 3 műszakban 50-60 főt foglalkoztató gyártási terület szervezése, irányítása
  • Napi termeléskövetés, a gyártási ütemtervek megvalósítása
  • Erőforrás gazdálkodás
  • Biztonságtechnikai és minőségügyi előírások betartatása
Elvárások:
  • Gépészeti, logisztikai, vagy termelésszervezési területen szerzett felsőfokú végzettség
  • Gyártásirányítás területén, sorozatgyártásban szerzett minimum 5 éves tapasztalat
  • Forgácsolási technológiák ismerete
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Termelésirányítási rendszer ismerete
  • Erkölcsi bizonyítvány
Juttatások, ajánlat:
  • Hosszú távú, stabil foglalkoztatás
  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatások, cafetéria, bónusz, egészségbiztosítás, nyugdíjpénztári befizetés
  • Rendezett üzemi környezet
  • Vállalati rendezvények, sport programok
Munkavégzés helye:
Magyarország / Székesfehérvár
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.