Területi képviselő / veszprém megye

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Veszprém megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Megbízónk 25 éves múlttal rendelkező az ipari disztribúcióban nemzetközi szinten is vezető szerepet betöltő vállalat,
TERÜLETI KÉPVISELŐT keres Veszprém megyébe.

A cég fő profilja karbantartási termékek ( Pl.: csapágyak, láncok, anyagmozgatáshoz, hidraulikához és  vezérléstechnikához  kapcsolódó termékek) és szolgáltatások nyújtása ipari felhasználók számára.

Kiváló lehetőség azoknak, akik rendelkeznek műszaki attitűddel, szeretik a mozgalmas munkaköröket és nagyon jó kommunikációs képességgel rendelkeznek.
Feladatok:
  • Meglévő vevőkkel (80-90%-ban)  való kapcsolattartás, elsősorban gyártócégek számára
  • Potenciális új partnerek felkutatása, kapcsolatépítés a maradék időben
  • Műszaki támogatás az ügyfelek számára
  • Veszprémi központi üzlet heti kb. egyszeri meglátogatása, kollégákkal való egyeztetés
Elvárások:
  • Min. középfokú műszaki végzettség/ beállítottság
  • 1-2 év (műszaki) értékesítés terültén szerzett tapasztalat
  • Magas kommunikációs képesség
  • Értékesítői attitűd, tulajdonosi szemlélet
  • B kategóriás jogosítvány
  • Veszprém megyei lakhely
Előny:
  • Felsőfokú végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Többéves területi képviselői/ műszaki értékesítői tapasztalat
Juttatások:
  • Kiemelkedő bérezés
  • Cégautó, laptop és mobil telefon biztosított
  • Rugalmas munkaidő
  • Hosszútávú, stabil munkavégzés
Munkavégzés helye Veszprém megye!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.