Projekt koordinátor (részmunkaidőben vagy teljes munkaidőben)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Megbízónk több mint tíz éve fennálló gyártócég, fő tevékenységi területe az egyedi, automatizált gyártó eszközök, célgépek tervezése, gyártása, beüzemelése és karbantartása, valamint műszaki és mérnöki szolgáltatások szállítása.
Pörgős, határozott új munkatársat keresünk részükre

PROJEKT KOORDINÁTOR (részmunkaidőben vagy teljes munkaidőben)

pozícióba.
Feladatok:
  • Az árajánlat kiküldéséig műszaki projektek teljes körű koordinációja, felügyelete, műszaki specifikációk útjának gondozása
  • Árajánlatok előkészítése egyedi, automatizált gyártó eszközök, célgépek tervezéséhez
  • Projekthez tartozó dokumentáció pontos vezetése vállalatirányítási rendszerben
  • Nyomonkövetés támogatása, végzése
  • Külső és belső információáramlás gördülékennyé tétele, folyamatos kapcsolattartás a munkatársakkal és ügyfelekkel
Elvárások
  • Műszaki vagy gazdasági végzettség (felsőfokú végzettség előny)
  • Hasonló területen szerzett minimum 1-2 év tapasztalat (pl.: műszaki beszerzés, projektkoordináció, értékesítés támogatás műszaki területen, szerviz vagy gyártó rendszer támogatása stb.)
  • Középfokú angol nyelvismeret
  • Felhasználói szint az irodai alkalmazásokban, vállalatirányítási rendszer ismeret
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Határozottság, jó érdekérvényesítő képesség: képes legyen több ember munkáját koordinálni
  • Kiemelkedő kommunikációs készség személyesen, jó fogalmazási -  és íráskészség
  • Gyors felfogóképesség: egyedi folyamatokat képes gyorsan megtanulni, átlátni
Előny
  • B kategóriás jogosítvány
  • Német nyelvtudás
Amit a cég kínál
  • Tapasztalathoz igazított versenyképes bérezés
  • Betanulás támogatása, fejlődési lehetőség
Munkaidő:
  • törzsidő: 9:00 - 14:00
  • munkaidő: 6 vagy 8 órában
Munkavégzés helye:
Pest megye, Diósd
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.