It fejlesztési vezető

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk egy multinacionális vállalat magyarországi leányvállalata.
IT fejlesztői és rendszerszervezői csapatuk élére keresünk felsőfokú informatikai végzettséggel rendelkező, PL/SQL fejlesztésben jártas vezetőtaz alábbi pozícióba:

IT FEJLESZTÉSI VEZETŐ

Feladatok:

  • Fejlesztői és rendszerszervezői csapat munkájának felügyelete, koordinálása
  • Napi kapcsolattartás az üzletágak képviselőivel, részvétel a folyamatok fejlesztésében
  • Az üzleti-informatikai igények, fejlesztések előkészítése
  • Párhuzamosan több kisebb-nagyobb IT fejlesztési projektek teljes körű menedzselése
  • Külső és belső auditok lebonyolításában való részvétel
  • Új technológiák és üzletfejlesztési lehetőségek felkutatása, aktív részvétel az üzletfejlesztésben

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai végzettség, diploma megléte
  • Legalább 5 éves IT vezetői vagy fejlesztés vezetői tapasztalat
  • PL/SQL fejlesztésben szerzett több éves programozási gyakorlat
  • Globális átfogó IT ismeretek, erős technológiai háttértudás
  • SQL optimalizálásban szerzett tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés, teljesítménytől függő bónusz, céges autó és kihívásokkal teli feladatok várják az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Fejlesztési vezető/Csoportvezető
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Adatbázis szakértő / Specialista
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Banki informatika

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését kérjük, hogy fényképes magyar nyelvű önéletrajzával pályázzon rá!

Nyelvtudás:

  • Angol Felsőfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 5-7 év

Pozíciószint:

  • Felsővezető

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.