Üzleti elemző

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Megbízónk, Európa-szerte jelen lévő nemzetközi egészségügyi szolgáltató cégcsoport, budapesti központjába keresünk új kollégát

ÜZLETI ELEMZŐ
pozícióba.
Feladatok:
  • A központokból beérkező adatok rendszerezése és elemzése
  • Előrejelzések, kimutatások készítése a vezetőség és a társcsoportok részére
  • Az elért eredmények okainak feltárása, összefüggések kimutatása
  • Részvétel a pénzügyi tervezésben, befektetések várható hatásainak elemzése
  • Prezentációk összeállítása
  • Kapcsolattartás a külföldi központokkal
  • A senior pénzügyi elemző munkájának támogatása
  • Ad hoc feladatok ellátása
Elvárások:
  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Legalább 3 éves releváns tapasztalat (üzleti-, pénzügyi elemzés, kontrolling)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Kiemelkedő Excel és magabiztos PowerPoint tudás
  • Analitikus szemlélet
  • Nagyfokú rugalmasság és stressztűrő képesség
Előnyök:
  • Big 4-nál és/vagy nemzetközi cégnél szerzett kontrolling/elemzői tapasztalat
  • Valamely vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Egészségügyi- vagy szolgáltató cégnél szerzett kontrolling/elemzői tapasztalat
Amit a cég kínál:
  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődési lehetőség nemzetközi környezetben
  • Aktív közreműködés a nemzetközi projektekben
  • Modern munkakörnyezet, dinamikus csapat
Munkavégzés helye: Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.