Gyártástechnológus

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Egy több mint 20 éve Magyarországon működő külföldi tulajdonban lévő, egyedi, megmunkált acélszerkezet gyártásával foglalkozó vállalat, bővülés miatt keres új munkatársat a következő pozícióba:

GYÁRTÁSTECHNOLÓGUS

Feladatok:

  • Alkatrészek gyártási jegyzékének elkészítése, alapanyag és technológiai folyamatok feltüntetése
  • Részletes összeállítási terv elkészítése
  • Gyártási dokumentáció elkészítése, anyagszükségletek meghatározása
  • A gyártási folyamatok hatékonyságának folyamatos elemzése, a hatékonyság fejlesztése
  • Vevői kapcsolattartás, reklamációkezelés

Elvárások:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség (tapasztalat esetén középfokú végzettség is elegendő)
  • Precizitás, önállóság, terhelhetőség, csapatjátékos
  • Felhasználószintű számítástechnikai tudás (Ms Office)
  • Acélszerkezetek technológiában szerzett tapasztalat (3-4 év)
  • Német vagy angol nyelv aktív középszintű ismerete, a napi munkavégzéshez szükséges
  • Kommunikáció a külföldi partnerekkel (DE, SK, ENG)
  • AutoCAD ismerete (egyéb CAD/CAM ismerete előny)
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Fiatalos csapat
Munkavégzés helye:
  • Budapest, XXI. kerület
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.