Pénzügyi számviteli munkatárs

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Multinacionális cég pénzügyi osztályára keres az alábbi pozícióra:
PÉNZÜGYI-SZÁMVITELI MUNKATÁRS
Feladatok:
  • Credit risk kezelés
  • Teljes körű könyvelési és számviteli feladatok pontos ellátása határidőre
  • Tárgyi eszközök nyilvántartása és könyvelése
  • Részvétel a havi- és éves zárásokban, határidők betartásával
  • Kapcsolattartás kapcsolt vállalkozásokkal
  • Adószámítások, analitika egyeztetése
  • Bevallások és statisztikák összeállítása
  • Pénzügyi jelentések és alkalomszerű elemzések készítése
  • Bankkivonatok, számlák könyvelése
  • Számlázás
Elvárások:
  • 2-4 éves tapasztalat számviteli területen
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office (kiemelten Excel) magas fokú ismerete
  • Számviteli szabályok ismerete, magabiztos könyvelési szaktudás
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Erős elemző készség és figyelem a részletekre
  • Képesség a folyamatos fejlődésre és önképzésre
  • Önállóság, megbízhatóság, pontosság, flexibilitás
Amit kínálunk:
  • Nemzetközi vállalati környezet, fiatal csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség egy multinacionális cégnél
  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria
Munkavégzés helye:
  • Budapest, XIV. kerület
Ha érdekli a fenti pozíció és megfelel a fent leírt elvárásoknak, fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét fizetési igény megjelölésével küldje el nekünk!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.