Üzletkötő

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

Place of work
Budapest, Pest county
Contract type
full-time

Ügyfelünk egy ismert, folyamatosan fejlődő csomagolástechnikával foglalkozó vállalat.
Értékesítői csapatukba keresünk néhány éves üzletkötői tapasztalattal rendelkező munkatársat Budapest és Pest megye területére.

A pozíció:
ÜZLETKÖTŐ

Feladatok:

  • Fő feladat: új ügyfelek akvirálása, új szerződések kötése
  • Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás, partnerek rendszeres látogatása
  • Csomagolási próbák végzése
  • Ajánlatok készítése

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség, érettségi megléte
  • 2-3 éves kifejezetten üzletkötőként szerzett tapasztalat (új partnerek akvirálása, új szerződések kötése, stb.)
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
  • "B" kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • Csomagolástechnikai/műanyagipari területen szerzett tapasztalat

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés, céges autó és egy hosszú távú, stabil munkalehetőség várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Pest megye
  • Budapest

Pozíció területei:

  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Területi képviselő/Üzletkötő
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Key Account Menedzser/Sales menedzser
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Direkt-/telefonos értékesítés
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Egyéb

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését kérjük, hogy fényképes szakmai önéletrajzával pályázzon rá!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola
  • Gimnázium
  • Felsőfokú tanfolyam
  • Főiskola
  • Egyetem

Requirements for the employee

Language skills

English - Upper intermediate (B2)
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.