Villamos és irányítástechnikai tervező mérnök

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Megbízó cégünk 1991. évi megalapításakor a tulajdonosok azt a célt tűzték ki, hogy cégünk a magasan képzett, kreatív és szakértő mérnöki tudásbázisunkra építve, az ipar egyedi igényeire rugalmas és innovatív szolgáltatásokkal szállítson felsőfokú megoldásokat. A két évtized alatt fő tevékenységi területeinkké az egyedi, automatizált gyártó eszközök, célgépek tervezése, gyártása, beüzemelése és karbantartása, valamint műszaki és mérnöki szolgáltatások szállítása vált.

Keressünk részükre, az alábbi pozícióba új kollégát:

VILLAMOS ÉS IRÁNYÍTÁSTECHNIKAI TERVEZŐ MÉRNÖK
Feladatok:
  • Automatizálási villamos és irányítástechnikai tervezési feladatok ellátása
  • Kutatás-fejlesztési munkában való részvétel
  • Műszaki dokumentációk készítése
  • Gyártóműi és helyszíni tervezői művezetés, kivitelezés, szervizelés
Elvárások:
  • Villamosmérnöki diploma (MSc, BSc)
  • Villamos CAD rendszer(ek) ismerete
  • Precíz, igényes és önálló munkavégzés
  • Csapatban hatékony együttműködés
  • Jó kommunikációs képesség, gyors és precíz írásbeli fogalmazási készség
  • Problémamegoldó, eredményorientált és kreatív gondolkodás
  • Automatizálási építőelemek (villamos, szenzorika, pneumatika) ismerete
  • Automatizálási tervezésben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv ismerete
Előnyök:
  • Gépész dokumentációk és tervek felhasználói szintű használatának ismerete
  • Automatizálási programozási feladatok ellátása (PLC, PC alapú, stb.)
  • Elektronika tervezési ismeretek
  • Német nyelv ismerete
Amit kínálunk:
  • Versenyképes, a teljesítménnyel arányos jövedelem
  • Iskolakezdési támogatás, év végi jutalom, utazási támogatás
  • Kihívásokkal teli, változatos és felelősségteljes feladatok
  • Biztos, hosszú távra szóló munkalehetőség
Munkavégzés helye:
  • Diósdon, korszerűen felszerelt telephelyen
  • Cég megrendelőinek vidéki telephelyén esetenként
  • Amennyiben a fenti állásajánlat felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el fényképes, szakmai önéletrajzát!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.