Technikus

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Megbízónk a világ vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete. Több mint 140 országban 75000 jól képzett alkalmazott összesen 1500 irodában és laboratóriumban biztosítja a magas színvonalú munkát. Az 1878-ban alapított, a svájci Genfből irányított vállalatcsoport szinte a világ összes országában jelen van a képviseleteivel, szolgáltatásaival.
Magyarországi leányvállalatuk 1991 óta működik. A cég főbb tevékenységei: tanúsítás, ellenőrzés, laboratóriumi vizsgálat, oktatás. Csapatukba keresünk most új munkatársat az alábbi pozícióba:

TECHNIKUS

Feladatok:

  • Analitikai és klasszikus analitikai vizsgálatok elvégzése mezőgazdasági, takarmány- és élelmiszeripari területen, termőföldtől az asztalig.
  • Részvétel a vizsgálatok előkészítésében.
  • Betanulási program alatt megismert és elsajátított mérések elvégzése az előírt mennyiségben és minőségben.

Elvárások:

  • Szakirányú, minimum technikusi végzettség.
  • Vizsgálati feladatokkal kapcsolatos szabványok és előírások ismerete.
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete.
  • Nyitott és határozott személyiség.
  • Megbízhatóság.
  • Minőség központúság.

Előnyök:

  • Legalább 3 éves hasonló munkakörben szerzett laboratóriumi munkatapasztalat.
  • Angolnyelv-tudás

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés és hosszú távú munkalehetőség várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Pozíció területei:

  • AGRÁRIPAR / MEZŐGAZDASÁG: Egyéb mezőgazdasági szakember
  • KÖRNYEZETVÉDELEM / - GAZDÁLKODÁS: Biotechnika
  • ÉLELMISZERIPAR: Minőségbiztosítás/Minőségirányítás
  • KUTATÁS / FEJLESZTÉS: Fejlesztés

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését kérjük, hogy fényképes magyar ÉS angol nyelvű önéletrajzával pályázzon rá!

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola
  • Gimnázium
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.