Beszerző

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Magyarország egyik legnagyobb digitális nyomdája és display gyártója, megújuló szervezetébe, budapesti munkavégzésre munkatársat keres

BESZERZŐ

munkakörre.
Feladatai:
  • Meglévő beszállítói bázis kezelése és optimalizálása, aktív kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Felmerült beszerzési igényeknek megfelelően beszállítók felkutatása, árajánlat kérése, tárgyalások lebonyolítása a szerződések előkészítéséig
  • Folyamatos, aktív beszállítói piacfigyelés, új beszállítók, termékek felkutatása
  • Munkája során az érintett szakterületekkel szorosan együttműködik, az optimális készletgazdálkodási elvárások figyelembe vételével
  • Esetleges reklamációk kezelése a beszállítók felé
  • Vezetői információigénynek megfelelő kimutatások, elemzések készítése
Az ideális jelölt:
  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezik
  • Non-food termékek beszerzésében minimum 2 éves tapasztalatot szerzett
  • Tárgyalóképes angol nyelvismerettel bír írásban és szóban egyaránt
  • Önállóan és felelősségteljesen képes munkakörét ellátni
  • Stratégiai szemlélettel képes dolgozni
  • Jó szervezői és kiváló kommunikációs készséggel rendelkezik
  • Pontos, precíz munkavégzés és nagyfokú munkabírás egyaránt jellemzi
  • Aktív felhasználói szintű számítógépes gyakorlata van (Word, Excel)
Előnyt jelent:
  • Anyaggazdálkodási, beszerzési vagy logisztikai szakirányú végzettség
  • Integrált szoftver készletgazdálkodási moduljának használatában szerzett gyakorlat
Amit kínálunk:
  • Kihívásokat jelentő önálló feladatkör
  • Nagy múltú, biztos munkahely, hosszú távú munkalehetőség
  • Dinamikus szervezet, jó munkakörnyezet
Munkavégzés helye:
  • Budapest
  • Ha úgy érzi, hogy megfelel a fent leírt elvárásoknak és új szakmai kihívásokra nyitott, akkor várjuk magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát és motivációs levelét!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.