Raktárvezető

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Megbízónk a hazai egészség és étrend-kiegészítő piac egyik meghatározó szereplője. Kb. 500 m2-es raktárukba keresünk talpraesett, tapasztalt munkatársat

RAKTÁRVEZETŐ

pozícióba.

Feladatok:
  • Raktár napi szintű működtetése, raktári folyamatok irányítása, fejlesztése
  • Biztonsági szabályok betartása, raktári/általános rend fenntartása
  • 5 fő irányítása, feladatok kiosztása, ellenőrzése, teljesítményük értékelése, motiváció
  • Be és kimenő áruk kezelésének felügyelete
  • Kapcsolattartás beszállítókkal, partnerekkel, szállítókkal
  • Adminisztráció vezetése, raktárkezelő program használata
  • Csere és visszáru kezelése
  • Leltár előkészítésében való részvétel és a folyamat támogatása
  • Riportálás a felsővezetés felé
Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Több éves releváns munkatapasztalat, 1-2 éves raktárvezetői vagy raktárvezető helyettesi tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Számítógépes irodai alkalmazások ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • EKAER ismerete
  • Határozott, kommunikatív, ruglamas, önálló személyiség
Amit nyújtunk:
  • Stabil hátterű, piacvezető cégcsoport
  • Versenyképes fizetés
  • Kulturált munkakörülmény
  • Szabálykövető vállalati környezet
Munkavégzés helye:
  • Pest megye, Herceghalom

Munkaidő:

Hétköznap 8:00 - 16:30

Jelentkezni magyar nyelvű önéletrajz elküldésével lehet. Jelentkezésében jelöljön meg egy referenciaszemélyt vagy küldje el referencialevelét!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.