Raktáros

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk 1996-ban alapított magyar tulajdonú vállalkozás. Fő tevékenysége mezőgazdasági termékek (jellemzően gabona- és olajos növények) nagykereskedelme.
MEZŐGAZDASÁGI INPUTANYAG (vetőmag, növényvédőszer) és általános raktárába

RAKTÁROS

munkatársat keres.
Feladatok:
  • áruk mennyiség, fajta és adagszám szerinti bizonylatolt átvétele és kiadása
  • áruk előírásoknak megfelelő elkülönítése, raktárba irányítása, helyezése, beérkeztetése a vállalatirányítási programba
  • bejövő és kimenő áru átvétele, kiadása, rögzítése a számítógépes rendszerbe
  • raktáron belüli beazonosíthatóság biztosítása
  • raktár tisztán tartása, rendezettségének biztosítása
  • készletek ellenőrzése
  • áruk minőségének és mennyiségének megőrzése
  • raktár tisztán tartása, takarítása
  • raklapok kezelése
  • egyéb raktári anyagok kezelése, kiadása (pl. brikett)
  • telep parkgondozása
  • fűtési idényben a kazán kezelése
Elvárások:
  • középfokú végzettség,
  • 80 órás növényvédelmi tanfolyam (zöldkönyv)
  • targonca vezetői jogosítvány
  • haladó számítógép felhasználói ismeretek
  • minimum 1-2 év szakmai gyakorlat
Előny:
  • növényvédelmi technikusi és/vagy méregraktár kezelői végzettség
  • vállalatirányítási rendszerhasználati tapasztalat
  • kazánkezelői végzettség
Munkavégzés helye:
  • Nyíregyháza
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.