Fejlesztőmérnök / mikrokontrolleres tapasztalattal

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk egy orvoselektronikai eszközök gyártásával, fejlesztésével és forgalmazásával foglalkozó cég.
Folyamatosan bővülő csapatukba keresünk C programozói ismerettel rendelkező, fejlesztésben jártas, angolul beszélő szakembert az alábbi pozícióba:

FEJLESZTŐMÉRNÖK / Mikrokontrolleres tapasztalattal

Feladatok:

  • Orvosi műszerek szoftvereinek fejlesztése C nyelven
  • Mikrokontrolleres mérőrendszerek fejlesztése
  • Készülék és modul szintű élesztés, hibakeresés
  • Tesztelési és validálási protokollok készítése
  • Minőségirányítási rendszer szerinti dokumentáció

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség, diploma megléte
  • Mikrokontrolleres rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • C nyelv ismerete
  • Legalább 1-2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Méréstechnikai gyakorlat
  • Rendszerszemlélet, strukturált gondolkodásmód
  • Alapfokú angol nyelvtudás - szóban és írásban egyaránt

Előnyök:

  • MSP430 mikrokontroller ismerete
  • Hardvertervezési gyakorlat
  • Beágyazott rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Verziókövető rendszer ismerete

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés, változatos feladatok és egy igazán jó munkahelyi légkör várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Fejlesztő/Programozó (C / C++ / C#)
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Hardver szakértő/Fejlesztő
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Egyéb specialista
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Informatikai mérnök

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését kérjük, hogy fényképes magyar nyelvű önéletrajzával pályázzon rá!

Nyelvtudás:

  • Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Specialista

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.