Java alkalmazásfejlesztő - pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Szívesen dolgozna egy folyamatosan fejlődő és bővülő nagyvállalatnál?
Szeretne részt venni 3 rétegű webes integrált rendszerek fejlesztésében?
Magabiztos szakmai ismerettel rendelkezik Java programozói nyelv területén, de úgy érzi, hogy szeretne tovább fejlődni?
Amennyiben igen, ezt a lehetőséget Önnek ajánljuk!

Ügyfelünk az ICT szolgáltatások területén Magyarországon működő, több mint 1000 fős cég. Alkalmazásfejlesztői csapatuk bővítéseként keresik az új munkatársat, aki tapasztalt Java fejlesztő, de akár lelkes pályakezdők jelentkezését is várják.

A pozíció:
JAVA ALKALMAZÁSFEJLESZTŐ

Feladatok:

  • Alkalmazásfejlesztés és támogatás
  • 3 rétegű webes integrált rendszerek fejlesztése Java EE technológiával
  • Webes felületek, üzleti logika, valamint adatelérési réteg fejlesztése
  • Rendszerszervezők által készített rendszertervek és UML modell alapján történő fejlesztés, tesztelés, hibajavítás
  • Részvétel a meglévő alkalmazások továbbfejlesztésében
  • Üzemeltetés támogatás az élesítési feladatoknál

Elvárások:

  • Felsőfokú szakképesítés (Programozó, Alkalmazásfejlesztő, stb.) megléte
  • Java alkalmazásfejlesztési területen szerzett tapasztalat
  • JavaScript programozói ismeret (jQuery, AJAX)
  • Oracle adatbázis ismerete
  • Komplex projektek megvalósításában szerzett tapasztalat
  • Rendszerszemléletű gondolkodás
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség

Előnyök:

  • Felsőfokú informatikai végzettség, diploma megléte
  • Egyéb adatbázisok ismerete (MySQL, Postgre, stb.)

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés, cafeteria és igazán változatos, kihívásokkal teli feladatok várják az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Fejlesztő/Programozó (Java / J2EE / J2SE)
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Telekommunikáció / Távközlés
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Egyéb specialista
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Web-alapú fejlesztés / technológiák

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését kérjük, hogy fényképes magyar nyelvű önéletrajzával pályázzon rá!

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Pozíciószint:

  • Specialista

Elvárt végzettség:

  • Felsőfokú tanfolyam
  • Főiskola
  • Egyetem
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.