Junior HR generalista

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Szeretsz emberekkel dolgozni? Érdekel a toborzás-kiválasztás? Esetleg szívesen interjúztatnál? Akkor ezt Neked ajánljuk!

Ügyfelünk 41 országban kínál vállalati flottamenedzsment és hosszú távú gépjármű lízing szolgáltatásokat.

Nemzetközi és helyi csapataik szüntelenül azon dolgoznak, hogy az ügyfél igényeinek legmegfelelőbb, személyre szabott partneri kapcsolatokat alakítsanak ki.

Stratégiájuk középpontjában az ügyfél-elégedettség áll, melynek elérésére a vállalat innovatív eszközöket és szolgáltatásokat biztosít a flottamenedzserek, illetve járművezetők számára, megkönnyítve ezzel mindennapi üzletvitelüket, és felvértezve őket az előttük álló új kihívásokkal szemben.

Bővülő csapatukba keresünk az alábbi pozícióba:

JUNIOR HR GENERALISTA

Feladatok:

  • Az üzleti célok eléréséhez szükséges munkavállalói állomány biztosítása, valamint a hatékony foglalkoztatást támogató rendszerek és folyamatok kiépítésében aktív részvétel szoros együttműködésben HR Vezetővel.
  • Aktív részvétel a toborzás-kiválasztási folyamatokban, rendszeres interjúk készítése
  • Munkaszerződések elkészítése, módosítása
  • Új dolgozók beléptetése
  • Aktív részvétel a képzési-fejlesztési igények összeállításában, azok végrehajtásában
  • Közreműködés a HR folyamatok és szabályzatok felülvizsgálatában és fejlesztésében

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség, diploma megléte
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • 2-3 éves vállalati HR oldalon szerzett szakmai tapasztalat a fenti tevékenységekben
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek, erős Excel tudás
  • Aktív, lelkes, megbízható, gyors gondolkodású személyiség, rugalmas hozzáállás
  • Problémamegoldó készség
  • Szolgáltatói szemléletmód

Juttatások, ajánlat:

  • A pozíció szakmai fejlődési lehetőséget, kihívásokat tartogat az új kolléga számára, emellett versenyképes bérezés, hosszú távú munkalehetőség és egy fiatalos csapat várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • HR / MUNKAÜGY: HR Generalista
  • HR / MUNKAÜGY: Bérszámfejtés/TB/Munkaügy
  • HR / MUNKAÜGY: Munkaerő-közvetítés/Fejvadászat
  • ADMINISZTRÁCIÓ / IRODAI MUNKA: Adminisztrátor/Recepciós
  • ADMINISZTRÁCIÓ / IRODAI MUNKA: Adatrögzítő/Dokumentumkezelő
  • ADMINISZTRÁCIÓ / IRODAI MUNKA: Egyéb
  • HR / MUNKAÜGY: Egyéb

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: XIII. kerület
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy szakmai fényképes magyar ÉS angol nyelvű önéletrajzával pályázzon rá!

Nyelvtudás:

  • Angol Tárgyalási szint

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.