Toborzási specialista

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Ügyfelünk egy több vállalatból álló cégcsoport. Tevékenységük több területre is kiterjed, úgy mint megbízóik informatikai hálózatainak kiépítése és üzemeltetése, pénzügyi-számviteli támogatás nyújtása, valamint a humán erőforrás menedzsment támogatása.
A vállalat sikerének titka a legmagasabb szintű szolgáltatási technikák és szakmai megoldások nyújtása.
Csapatukba keresünk felsőfokú gazdasági végzettséggel rendelkező, toborzás-kiválasztásban jártas munkatársat az alábbi pozícióba:

TOBORZÁSI SPECIALISTA

Feladatok:

  • A cégcsoportban felmerülő munkaerőigények megfogalmazása
  • Teljes körű toborzás, kiválasztás lebonyolítása
  • Szakmai vezetőkkel való egyeztetés
  • Dolgozók ki- és beléptetése, szerződések előkészítése

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség, diploma megléte
  • Néhány éves toborzás-kiválasztásban szerzett tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Önálló, precíz munkavégzés

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés és változatos feladatok várják az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • HR / MUNKAÜGY: Vállalati toborzás/kiválasztás
  • HR / MUNKAÜGY: Munkaerő-közvetítés/Fejvadászat
  • HR / MUNKAÜGY: HR Generalista

Egyéb információk:

  • A pozíció HATÁROZOTT IDŐTARTAMRA SZÓL, amely egy sikeres és jó együttműködés után rövid időn belül határozatlanná válhat
  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését kérjük, hogy fényképes magyar nyelvű önéletrajzával pályázzon rá.

Nyelvtudás:

  • Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.