Toborzási specialista

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk egy több vállalatból álló cégcsoport. Tevékenységük több területre is kiterjed, úgy mint megbízóik informatikai hálózatainak kiépítése és üzemeltetése, pénzügyi-számviteli támogatás nyújtása, valamint a humán erőforrás menedzsment támogatása.
A vállalat sikerének titka a legmagasabb szintű szolgáltatási technikák és szakmai megoldások nyújtása.
Csapatukba keresünk felsőfokú gazdasági végzettséggel rendelkező, toborzás-kiválasztásban jártas munkatársat az alábbi pozícióba:

TOBORZÁSI SPECIALISTA

Feladatok:

  • A cégcsoportban felmerülő munkaerőigények megfogalmazása
  • Teljes körű toborzás, kiválasztás lebonyolítása
  • Szakmai vezetőkkel való egyeztetés
  • Dolgozók ki- és beléptetése, szerződések előkészítése

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség, diploma megléte
  • Néhány éves toborzás-kiválasztásban szerzett tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Önálló, precíz munkavégzés

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés és változatos feladatok várják az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • HR / MUNKAÜGY: Vállalati toborzás/kiválasztás
  • HR / MUNKAÜGY: Munkaerő-közvetítés/Fejvadászat
  • HR / MUNKAÜGY: HR Generalista

Egyéb információk:

  • A pozíció HATÁROZOTT IDŐTARTAMRA SZÓL, amely egy sikeres és jó együttműködés után rövid időn belül határozatlanná válhat
  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését kérjük, hogy fényképes magyar nyelvű önéletrajzával pályázzon rá.

Nyelvtudás:

  • Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.