Logisztikai vezető / autóipar

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk egy nemzetközileg elismert, autóipari beszállító cég magyarországi leányvállalata. Főként műanyag fröccsöntéssel foglalkoznak, saját piaci szegmensükben piacvezetőek Európában.
Logisztikai csapatuk élére keresünk felsőfokú gazdasági végzettséggel rendelkező, autóipari logisztikai területen jártas, angolul jól beszélő szakembert az alábbi pozícióba:

LOGISZTIKAI VEZETŐ

Feladatok:

  • A logisztikai osztály feladatainak tervezése és irányítása
  • A vevő által megrendelt áru megfelelő mennyiségben, minőségben a megadott időben és helyre történő leszállításának koordinálása
  • A megállapodott/előírt minőség folyamatos biztosítása a logisztikára vonatkozóan
  • A logisztika és raktározás célszámainak, éves programjának meghatározása
  • Javaslatok tétele a logisztikai és raktár folyamatok fejlesztésére, hatékonyságuk javítására
  • Anyaggazdálkodási folyamatok optimalizálása, az anyagok kiszállításának üzemezése, szállítási költségek csökkentése
  • A beszállítások és a kiszállítások koordinálása
  • Készletek nyomon követése

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség, diploma megléte
  • Legalább 5 éves logisztikai területen szerzett tapasztalat
  • Minimum 2 év vezetői gyakorlat
  • Autóiparban szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Stratégiai és rendszerben való gondolkodás
  • Jó tárgyalási képesség

Előnyök:

  • Logisztikai végzettség

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés, változatos munkakör és hosszú távú lehetőség várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Pozíció területei:

  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Vezetői pozíciók
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Anyaggazdálkodás
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Beszerzés
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Raktározás/Készletezés
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Szállítmányozás
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Egyéb

Egyéb információk:

  • A munkavégzés helye Budapest keleti részeiről is könnyen bejárható.
  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését kérjük, hogy fényképes magyar ÉS angol nyelvű önéletrajzával pályázzon rá!

Nyelvtudás:

  • Angol Tárgyalási szint

Munkatapasztalat:

  • 5-7 év

Pozíciószint:

  • Felsővezető

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.