Kereskedelmi képviselő (szállítmányozás)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Megbízónk Magyarországon kiscsomag-szállítási és ellátási lánc kezelési szolgáltatásokat egyaránt nyújt, Vecsésen található központjában több mint 120 ember dolgozik. A vállalatot szinte kezdetektől a csomag szállítás és a logisztika úttörői között tartották számon. Az eltelt több mint 100 év során a kis futárszolgálatból a világ egyik legnagyobb csomagszállító vállalatává nőtte ki magát, mely globális piacvezető az ellátási lánc és az áruszállítási szolgáltatások területén. Mára a cég több mint 220 országot és régiót szolgál ki.

KERESKEDELMI KÉPVISELŐ (szállítmányozás)
Feladatok
  • Új, potenciális ügyfelek felkutatása, hosszú távú üzleti kapcsolat kialakítása és megerősítése
  • Kapcsolattartás a vállalat meglévő üzleti partnereivel
  • A kitűzött értékesítési célok elérése
  • A vállalat széleskörű szolgáltatásainak értékesítése
  • Ajánlatok készítése, tendereken / pályázatokon történő részvétel
  • Rendszeres jelentések készítése a cég vezetősége felé
Elvárások:
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Iparági tapasztalat (teheráru szállítmányozás)
  • Felsőfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel)
  • Kereskedelmi / üzletkötői tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Határozott fellépés
Amit kínálunk:
  • Céges autó
  • Laptop
  • Mobil telefon
  • Jutalék
  • Cafeteria rendszer
Munkavégzés helye:
  • Vecsés, Airport Business Park (Budapest határában)
Jelentkezni magyar és angol nyelvű önéletrajz elküldésével lehet!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.