HR koordinátor

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Győr
Munkaidő
teljes munkaidő

Megbízónk, az ingatlanüzemeltetési piac egyik meghatározó szereplője. Növekvő győri üzletágába keres

HR KOORDINÁTOR

munkatársat.
Feladat:
  • Felelősségi körébe tartozó szervezeti egység humán erőforrás feladatainak koordinálása:
  • Toborzások és keresések teljes-körű megvalósítása szakmunkás, szakember és műszakvezetői szinten a céges folyamatoknak megfelelően (hirdetések feladás, kapcsolattartás szolgáltatókkal, keresési nyilvántartás és adatbázis kezelése és vezetése, jelentkezők kezelése, szűrése és interjúztatása)
  • Be- és kiléptetés koordinálása
  • Munkaügyi folyamatok koordinálása, munkaügyi adminisztráció és feladatok elvégzése
  • Központi HR támogatása
  • Felelősségi körébe tartozó szervezeti egység képzési tervének megvalósítása, képzési terv kialakításában való részvétel.
  • Kapcsolattartás a  Projektvezetővel és a vezetőkkel
Elvárás:
  • Felsőfokú végzettség (közgazdasági vagy humán erőforrás végzettség előny)
  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalat kiválasztás/toborzás és munkaügy területeken
  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás
Elvárt személyes tulajdonságok:
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Precíz munkavégzés
  • Rugalmasság, nyitott személyiség
Munkavégzés helye:
  • Győr, Ipari terület
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.