HR koordinátor

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Megbízónk Európa-szerte jelen lévő nemzetközi egészségügyi szolgáltató cégcsoport.

Budapesti központjába keres, olyan agilis és ambiciózus, HR szakma iránt elkötelezett kollégát, aki felsőfokon, aktívan beszéli az angol nyelvet

és affinitást érez, hogy nemzetközi multinacionális környezetben HR KOORDINÁTOR pozícióban hasznosítsa szakmai- és nyelvtudását.

Feladatok

  • Belső HR rendszer adatainak folyamatos frissítése
  • Munkavállalókkal kapcsolatos dokumentációk elkészítése
  • Bérszámfejtés havi szintű előkészítése
  • Leendő kollégák toborzásában való aktív részvétel
  • Munkavállalói kézikönyv naprakész felülvizsgálata, jogszabályi változások figyelemmel kísérése
  • Céges rendezvények megszervezésében való részvétel
  • Nemzetközi projektekben való aktív részvétel

Elvárások

  • HR asszisztensként vagy koordinátorként szerzett min. 2 éves tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Aktív tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Erős MS Office ismeretek (Word, Excel, Power Point)
  • Magas szintű probléma megoldó képesség
  • Kiemelkedő kommunikáció
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Pro-aktív személyiség

Előnyök

  • Multinacionális környezetben szerzett HR-es tapasztalat
  • Szakirányú diploma megléte

Amit a cég kínál:

  • Szakmai fejlődési lehetőség nemzetközi környezetben
  • Aktív közreműködés a nemzetközi szervezetfejlesztési projektekben
  • Modern munkakörnyezet, dinamikus csapat
  • Karrierépítési lehetőség hosszútávon

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Jelentkezéshez kérjük csatolja angol nyelvű önéletrajzát!

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.