E-kereskedelmi menedzser

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

Place of work
Pest county
Contract type
full-time

Rendelkezik e-kereskedelmi tapasztalattal és ismeri az online marketing eszközöket?
Szívesen venne részt e-kereskedelmi üzletág kiépítésében?
Magabiztos angol nyelvtudással rendelkezik?
Szívesen csatlakozna egy stabilan működő multinacionális vállalathoz, ahol folyamatos a szakmai fejlődés?

Ha ezekre igen a válasza, ezt a lehetőséget Önnek ajánljuk.

Ügyfelünk egy ismert élelmiszer-kereskedelmi cégcsoport magyarországi leányvállalata. Pest megyei központjukba keresünk E-kereskedelmi tapasztalattal rendelkező szakembert az alábbi pozícióba:

E-KERESKEDELMI MENEDZSER

Feladatok:

  • Aktív részvétel az e-kereskedelmi üzletág bevezetésében
  • Online folyamatok irányítása és felügyelése a komissiózási és kiszállítási terület tekintetében
  • Online vásárlás bevezetésének támogatása az áruházakban
  • Részvétel a toborzás-kiválasztási folyamatokban, új kollégák betanításában
  • Folyamatos kapcsolattartás társosztályokkal, áruházakkal és partnerekkel
  • Piaci trendek és vásárlói szokások nyomon követése, ennek megfelelően folyamatok optimalizálása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • E-kereskedelmi szakmai tapasztalat
  • Online marketing eszközök magas szintű ismerete
  • Minimum magabiztos középfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány és vezetői tapasztalat
  • Jó problémamegoldó készség
  • Megbízhatóság
  • Alkalmazkodás a folyamatosan változó piaci környezethez

Előnyök:

  • Német nyelvtudás
  • FMCG e-kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • SAP eszközök ismerete
  • Logisztikai szoftverek ismerete

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés, béren kívüli juttatások és céges gépkocsi várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Pozíció területei:

  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Key Account Menedzser/Sales menedzser
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Piacelemzés/Üzletfejlesztés
  • MARKETING / PR / MÉDIA: Online marketing

Egyéb információk:

  • A pozíció betöltéséhez az első néhány hónapban elengedhetetlen a gyakori külföldi tartózkodás, a későbbiekben évente 2-3-szor fordul elő!
  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését kérjük, hogy fényképes magyar ÉS német nyelvű önéletrajzával pályázzon rá!

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Requirements for the employee

Language skills

English - Upper intermediate (B2)
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.