Hegesztőüzemi csarnokvezető

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Jász-Nagykun-Szolnok megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Szívesen dolgozna egy nagy múltú, ismert és elismert vállalatnál?
Szeretne egy, a gyártásra kiemelt figyelmet fordító cégnél dolgozni tiszta és modern munkakörnyezetben?
Szeretne fejlődni? Előbbre lépni?
Amennyiben igen, ezt a lehetőséget Önnek ajánljuk!

Ügyfelünk egy multinacionális cégcsoport magyarországi leányvállalata, több telephellyel. Szolnoki gyárukba keresünk hegesztőüzemi tapasztalattal rendelkező munkatársat az alábbi pozícióba:

HEGESZTŐÜZEMI CSARNOKVEZETŐ

Feladatok:

  • Minőségileg kifogástalan termékek előállítása
  • Projektek vezetése a termelési ütemtervnek megfelelően
  • A gyártási dokumentáció szakszerű kezelése, illetve annak biztosítása alsóbb szinteken egyaránt
  • A hegesztési utasítások betartása, betartatása, a betartás ellenőrzése
  • Termék nem megfelelőségek kezelése, adminisztrációja
  • A személyzet irányítása, a munkatársakhoz kapcsolódó vezetői feladatok ellátása

Elvárások:

  • Legalább középfokú műszaki végzettség (szakközépiskola / technikum)
  • Hegesztőüzemben, legalább 30 fő vezetésében szerzett vezetői tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Kiváló szervezőkészség és rendszerszemlélet
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Proaktív, önálló munkavégzés
  • Minőségorientált szemlélet és munkavégzés

Előnyök:

  • Gépészmérnöki vagy egyéb felsőfokú műszaki szakirányú végzettség
  • Aktív kommunikációképes német nyelvismeret szóban és írásban
  • Roncsolásmentes anyagvizsgálói képesítés (VT, PT)

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés, innovatív, modern és tiszta munkakörnyezet, kiemelkedő munkabiztonság és egészségvédelem, lehetőség a további egyéni fejlődésre és előrelépésre!

Munkavégzés helye:

  • Jász-Nagykun-Szolnok megye

Pozíció területei:

  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Hegesztés / Fémmegmunkálás
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Gépészmérnök
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Vezetői/menedzseri pozíciók
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Egyéb mérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Gépészmérnök
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Technikus
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Gyártástámogatás
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Műszaki támogatás

Nyelvtudás:

  • Német Kommunikációs/Társalgási szint

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Középvezető / Manager

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola
  • Gimnázium
  • Felsőfokú tanfolyam
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.