Ügyfélkapcsolati manager

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk egy magyar tulajdonú vállalat. Az építőipar számára gyártja Magyarországon termékeit, melyek külföldön, német nyelvterületen kerülnek felhasználásra. Számukra keresünk most a partnereikkel való folyamatos kapcsolattartáshoz, illetve a partnerek számára magyar munkaerő toborzásához munkatársat az alábbi pozícióba:

ÜGYFÉLKAPCSOLATI MANAGER

Feladatok:

  • Külföldi partnerekkel kapcsolattartás német nyelven
  • Havi rendszerességgel pár napos partnerlátogatás (Németországban és Ausztriában)
  • Ügyfelek igényeinek felmérése, megoldása
  • Termelőegységek közötti koordináció szervezése, felügyelete
  • Reklamációkezelés
  • Munkaerő toborzása, kiválasztása
  • Munkaerő-állomány beosztása, mozgatása
  • Munkaügyi adminisztráció elvégzése
  • Statisztikák készítése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (elsősorban kereskedelmi, gazdasági területen)
  • Minimum 3 éves releváns szakmai tapasztalat (például ügyfélszolgálat, értékesítés, helpdesk, HR)
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás szóban és írásban
  • Magas szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kiváló kommunikációs és szervezőkészség
  • Határozott fellépés
  • Megoldásorientáltság
  • Önállóság

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés, céges autó várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • ÜGYFÉLSZOLGÁLAT / VEVŐSZOLGÁLAT: Ügyfélkapcsolat / Vevői kapcsolatok
  • HR / MUNKAÜGY: Vállalati toborzás/kiválasztás
  • ÜGYFÉLSZOLGÁLAT / VEVŐSZOLGÁLAT: Idegen nyelvű ügyfélszolgálat
  • HR / MUNKAÜGY: Egyéb

Egyéb információk:

  • A munkavégzés helye Budapest nyugati felében található.
  • A munkakör havi szinten pár napos külföldi tartózkodással jár.
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük szakmai fényképes önéletrajzával pályázzon rá.

Nyelvtudás:

  • Német Felsőfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola
  • Gimnázium
  • Felsőfokú tanfolyam
  • Főiskola
  • Egyetem
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.